Adres

AS-PL Sp. z o.o.
ul. Michałki 32
80-716 Gdańsk
e-mail: info@as-pl.com

Godziny pracy (UTC+01:00):


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

Dział Handlowy:

BEZPŁATNA INFOLINIA 800 007 098
tel. +48 58 304 12 85
fax. +48 58 304 13 77

Dane rejestracyjne:

AS-PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
(dawniej: Auto-Starter – Kaszubowska Danuta)
ul. Myśliwska 52, 80-283 Gdańsk
NIP: 9571090656, VAT ID: PL9571090656
REGON: 366230765, KRS: 0000656373
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ
w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Zarząd:


Danuta KaszubowskaPrezes Zarządu
Andrzej KaszubowskiWiceprezes Zarządu
Tomasz KaszubowskiWiceprezes Zarządu

Nasza załoga

Dział sprzedaży


Dyrektor ds. sprzedaży
Wojciech Kuś
  
  
  
Wojciech Kuś | Dyrektor ds. sprzedaży
wojciech.kus@as-pl.com
+48 58 323 87 65 +48 504 129 377
kus.wojtek
  
  
  
  
Kierownik ds. sprzedaży
Konrad Paciorek
  
  
Konrad Paciorek | Kierownik ds. sprzedaży
konrad.paciorek@as-pl.com
+48 58 323 87 63 +48 797 590 753
konrad.paciorek1
  
  
  
Starszy specjalista ds. sprzedaży
Jacek Sadowski
  
  
Jacek Sadowski | Starszy specjalista ds. sprzedaży
jacek.sadowski@as-pl.com
+48 58 323 87 91 +48 721 369 330
jacek.sadowski.as
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży
Marta Wróblewska
  
  
Marta Wróblewska | Specjalista ds. sprzedaży
marta.wroblewska@as-pl.com
+48 58 323 87 97 +48 533 323 246
martaautostarter
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży
Marta Bartusik
  
  
Marta Bartusik | Specjalista ds. sprzedaży
marta.bartusik@as-pl.com
+48 58 323 87 99 +48 533 323 354
marta.bartusik.as
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży
Kinga Działdowska
  
  
Kinga Działdowska | Specjalista ds. sprzedaży
kinga.dzialdowska@as-pl.com
+48 58 323 87 67 +48 533 323 448
kinga.auto-starter
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Podwałka
  
  
Agnieszka Podwałka | Specjalista ds. sprzedaży
agnieszka.podwalka@as-pl.com
+48 58 323 87 68 +48 533 470 211
agnieszka.podwalka-as
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży - Truck
Kamil Olejniczak
  
  
Kamil Olejniczak | Specjalista ds. sprzedaży - Truck
kamil.olejniczak@as-pl.com
+48 58 323 87 88 +48 797 590 754
kamil_auto-starter
  
  
  
Specjalista ds. sprzedaży
Przemysław Kuciński
  
  
Przemysław Kuciński | Specjalista ds. sprzedaży
przemyslaw.kucinski@as-pl.com
+48 58 323 87 77 +48 533 323 356
kucinski.auto-starter
  
  
  

Dział sprzedaży eksportowej


Dyrektor ds. eksportu
Paweł Kotala
  
  
  
Paweł Kotala | Dyrektor ds. eksportu
pawel.kotala@as-pl.com
+48 58 323 87 66 +48 508 142 227
pkotala
  
  
  
  
Dyrektor ds. sprzedaży - UK i IE
Kevin Sharp
  
Kevin Sharp | Dyrektor ds. sprzedaży - UK i IE
kevin.sharp@as-pl.com
+48 58 304 12 85
live:kevin.sharp_7
  
  
Starszy specjalista ds. eksportu
Łukasz Peters
  
  
  
Łukasz Peters | Starszy specjalista ds. eksportu
lukasz.peters@as-pl.com
+48 58 323 87 92 +48 885 266 000
lukaszautostarter
  
  
  
  
Starszy specjalista ds. eksportu
Maria Kotala-Thrun
  
  
  
  
Maria Kotala-Thrun | Starszy specjalista ds. eksportu
maria.kotala-thrun@as-pl.com
+48 58 323 87 95 +48 533 323 276
mariaautostarter
  
  
  
  
  
Starszy specjalista ds. eksportu
Michalina Nowakowska
  
  
  
  
Michalina Nowakowska | Starszy specjalista ds. eksportu
michalina.nowakowska@as-pl.com
+48 58 323 87 96 +48 533 323 279
michalina.nowakowska.as
  
  
  
  
  
Specjalista ds. eksportu
Aleksandra Beskow
  
  
  
  
Aleksandra Beskow | Specjalista ds. eksportu
aleksandra.beskow@as-pl.com
+48 58 323 87 94 +48 533 323 281
aleksandra.drifkowska.as
  
  
  
  
  
Specjalista ds. eksportu
Aleksandra Orłowska
  
  
  
Aleksandra Orłowska | Specjalista ds. eksportu
aleksandra.orlowska@as-pl.com
+48 58 323 87 83 +48 533 323 925
aleksandra.orlowska.as
  
  
  
  
Specjalista ds. eksportu
Adam Mroczyński
  
  
  
Adam Mroczyński | Specjalista ds. eksportu
adam.mroczynski@as-pl.com
+48 58 323 87 98 +48 533 323 411
live:adam.mroczynski
  
  
  
  

Dział zarządzania magazynem


Dyrektor ds. logistyki - Centrala
Sebastian Wencel
  
  
  
Sebastian Wencel | Dyrektor ds. logistyki - Centrala
sebastian.wencel@as-pl.com
+48 533 323 249
sebastian.wencelas
  
  
  
  
Dyrektor ds. logistyki - Produkcja
Marcin Lewicki
  
  
Marcin Lewicki | Dyrektor ds. logistyki - Produkcja
marcin.lewicki@as-pl.com
+48 885 266 001
marcin.lewickias
  
  
  
Kierownik magazynu - Centrala
Artur Bubienko
  
  
Artur Bubienko | Kierownik magazynu - Centrala
artur.bubienko@as-pl.com
+48 533 323 248
artur.bubienkoas
  
  
  

Dział księgowości


Dyrektor finansowy
Adam Zdrojewski
  
  
Adam Zdrojewski | Dyrektor finansowy
adam.zdrojewski@as-pl.com
+48 58 323 87 62 +48 515 031 099
adam.zdrojewski.as
  
  
  
Księgowa
Danuta Szyling
  
  
Danuta Szyling | Księgowa
danuta.szyling@as-pl.com
+48 58 323 87 89
danuta.szyling.as
  
  
  
Księgowa
Beata Kokoszka
  
  
Beata Kokoszka | Księgowa
beata.kokoszka@as-pl.com
+48 58 323 87 80
beata.kokoszka.as
  
  
  
Księgowa
Maria Żórawek
  
  
Maria Żórawek | Księgowa
maria.zorawek@as-pl.com
+48 58 323 87 81
maria.zorawek.as
  
  
  

Inne działy


Dyrektor operacyjny
Krzysztof Falk
  
  
Krzysztof Falk | Dyrektor operacyjny
krzysztof.falk@as-pl.com
+48 58 323 87 86 +48 797 590 848
krzysiek.falk
  
  
  
Dyrektor ds. produkcji
Michał Czarzasty
  
  
Michał Czarzasty | Dyrektor ds. produkcji
michal.czarzasty@as-pl.com
+48 885 266 056
michal-as
  
  
  
Menadżer Produktu
Mikołaj Godycki-Ćwirko
  
  
Mikołaj Godycki-Ćwirko | Menadżer Produktu
mikolaj.godycki-cwirko@as-pl.com
+48 58 323 87 85 +48 797 590 751
mikolaj_as
  
  
  
Menadżer Produktu
Arkadiusz Grzywiński
  
  
Arkadiusz Grzywiński | Menadżer Produktu
arkadiusz.grzywinski@as-pl.com
+48 58 323 87 84 +48 797 590 752
arkadiusz.grzywinski
  
  
  
Specjalista ds. reklamacji
Adrian Majkut
  
  
Adrian Majkut | Specjalista ds. reklamacji
adrian.majkut@as-pl.com
+48 58 323 87 93 +48 885 266 566
adrian.majkut.as
  
  
  
Specjalista ds. marketingu
Natalia Krzych
  
  
Natalia Krzych | Specjalista ds. marketingu
natalia.krzych@as-pl.com
+48 58 323 87 82 +48 533 323 775
natalia.krzych.as
  
  
  
Informatyk
Krzysztof Grabowski
  
  
Krzysztof Grabowski | Informatyk
krzysztof.grabowski@as-pl.com
+48 58 323 87 90 +48 533 323 446
krzysztofautostarter
  
  
  
Menadżer ds. logistyki wewnętrznej
Mateusz Dolny
  
  
Mateusz Dolny | Menadżer ds. logistyki wewnętrznej
mateusz.dolny@as-pl.com
+48 58 323 87 71 +48 533 323 209
mateusz.dolny.as
  
  
  

Aktualności

  • AS-PL na rynku brytyjskim

    2017-09-05 więcej
    Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.
  • 12 i 15 sierpnia 2017

    2017-08-10 więcej
    Szanowni Państwo, W związku ze świętem państwowym 15 sierpnia 2017 uprzejmie informujemy, że firma AS-PL Sp. z o.o. będzie nieczynna w dniach 12 sierpnia (sobota) i 15 sierpnia (wtorek) 2017.
  • Marka AS prezentuje się na targach w Amsterdamie

    2017-06-16 więcej

    18 czerwca w Amsterdamie rozpoczynają się jedne z największych targów w Europie, adresowanych do specjalistów działających na rynku związanym z regeneracją części do różnych pojazdów. Szacuje się, że w tym roku swoje produkty zaprezentuje 260 wystawców z 25 krajów, przy czym organizatorzy spodziewają się odwiedzających z ponad siedemdziesięciu państw.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL