Aplikacja ASPobierz
Pobierz i zainstaluj program

Funkcje programu:
 

 • NEW!   Lista podzespołów do rozrusznika/alternatora - wyświetla listę części składowych alternatora lub rozrusznika. Wyszukiwanie odbywa się za pomocą numerów OEM.
 • NEW!   Lista alternatorów/rozruszników dla podzespołu - wyświetla listę alternatorów lub rozruszników dla konkretnej części AS.
 • Lista aplikacji, wyszukiwanie po modelu - pozwala na dobranie rozrusznika lub alternatora do konkretnego modelu pojazdu.
 • Lista aplikacji, wyszukiwanie po numerze części - wyświetlana jest lista aplikacji dla konkretnej części.
 • Crosslist - lista referencyjna dla wszystkich części AS. Możliwe jest wyszukiwanie po numerze O.E.M. lub po numerze AS.

W nowej wersji aplikacji, klikając na numer AS, następuje automatyczne przekierowanie do opisu produktu na stronie internetowej.

 


Baza danych jest automatycznie aktualizowana. Wszystkie nazwy i numery użyto tylko w celach porównawczych.

Do poprawnego działania programu wymagane jest bezpłatne oprogramowanie JAVA.

 

Aktualności

 • AS-PL na rynku brytyjskim

  2017-09-05 więcej
  Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.
 • 12 i 15 sierpnia 2017

  2017-08-10 więcej
  Szanowni Państwo, W związku ze świętem państwowym 15 sierpnia 2017 uprzejmie informujemy, że firma AS-PL Sp. z o.o. będzie nieczynna w dniach 12 sierpnia (sobota) i 15 sierpnia (wtorek) 2017.
 • Marka AS prezentuje się na targach w Amsterdamie

  2017-06-16 więcej

  18 czerwca w Amsterdamie rozpoczynają się jedne z największych targów w Europie, adresowanych do specjalistów działających na rynku związanym z regeneracją części do różnych pojazdów. Szacuje się, że w tym roku swoje produkty zaprezentuje 260 wystawców z 25 krajów, przy czym organizatorzy spodziewają się odwiedzających z ponad siedemdziesięciu państw.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL