O firmie

Nowa siedziba i magazyn w Gdańsku

O nas

AS-PL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, działającą w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w 1992 jako Auto-Starter, obecnie zatrudnia 150 wykwalifikowanych pracowników. AS-PL współpracuje z dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również z dostawcami OEM z całego świata.

timeline

Oferta

Szeroka oferta firmy, obejmująca ponad 12000 produktów odpowiadających blisko 200 000 referencji zapewnia Klientom liczny wybór produktów począwszy od części oryginalnych, aż po zamienniki w konkurencyjnych cenach. W asortymencie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego. Dodatkowo w 2004 roku gama produktów została poszerzona o markę własną AS-PL. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów i nieustający rozwój branży motoryzacyjnej firma AS-PL rozszerzyła zakres usług o regenerację alternatorów i rozruszników. Wszystkie urządzenia podlegają surowym procedurom produkcyjnym oraz testowym i spełniają one najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz osiągów. Dostarczanie niezawodnych produktów dostosowanych do aktualnych oczekiwań rynku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii to główny cel firmy AS-PL. Z tego powodu produkcyjne i montażowe działy własne firmy są stale rozbudowywane. W 2013 roku siedziba została przeniesiona do nowoczesnego budynku w Gdańsku w którym znajdują się hala magazynowa o powierzchni 5000 m² oraz pomieszczenia biurowe. Ponadto, w 2016 roku w Lubichowie k/ Starogardu Gdańskiego uruchomiona została nowa siedziba linii produkcyjnej i druga hala magazynowa o powierzchni 5000 m² wraz z przestrzenią biurową. W obiekcie zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania oraz maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198) i holenderskiej Motoplat mające na celu wzrost jakości obsługi Klientów.

Kontrola jakości

Konsekwencją działań ukierunkowanych na wytwarzanie najwyższej jakości urządzeń było wprowadzenie w 2015 roku systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Certyfikat jest potwierdzeniem, że działalność organizacji jest prowadzona nie tylko zgodnie ze standardami jakościowymi, ale również w sposób kontrolowany wpływa na środowisko naturalne. Niezależnie od certyfikacji firma AS-PL przed wprowadzeniem do sprzedaży, wykonuje test funkcjonalny wszystkich produktów i oznacza je logiem Q.C.

Katalog on-line

Chcąc zaspokoić potrzeby Klientów w jak najkrótszym czasie, stworzono katalog internetowy. Dostęp on-line umożliwia w łatwy i szybki sposób wyszukanie potrzebnych części. Od 2015 marka AS-PL dostępna jest także w katalogu TecDoc. Ponadto, udostępniana jest specjalistyczna aplikacja AS, ułatwiająca dobór odpowiednich komponentów, która jest możliwa do pobrania w sklepach Google Play i App Store. W trosce o środowisko naturalne zrezygnowano z katalogów drukowanych na rzecz tabletów marki MODECOM, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS-PL.

 

Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do 50 krajów na całym świecie sprawia, że firma znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów w Europie.

 

 

 

 

Aktualności

 • MOTO-PROFIL nowym partnerem biznesowym AS-PL

  2017-11-21 więcej
  AS-PL Sp. z o.o. pozyskała nowego partnera – firmę MOTO-PROFIL, jednego z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce.
 • AS-PL Sp. z o.o. oficjalnym dostawcą grupy NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE)

  2017-11-07 więcej
  Spółka AS-PL podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI)
 • AS-PL „twitter-uje”

  2017-10-18 więcej
  Marka AS-PL dołączyła do kolejnych portali społecznościowych, takich jak: Twitter i Instagram.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL