Pomoc

Korzystanie z serwisu as-pl.com

Firma „Auto-Starter” dokłada wszelkiej staranności, aby informacje prezentowane w naszym serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, przekazywane w sposób czytelny i łatwy w odbiorze. Dlatego sugerujemy, aby do przeglądania serwisu i realizowania zamówień w e-sklepie używać oprogramowania firmy Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome.

 

W przypadku nadal występujących problemów z przeglądaniem treści stron, prosimy o sprawdzenie zabezpieczeń na swoim komputerze (wyłączenie zapory systemowej, zmianę zasad zabezpieczeń dla przeglądarki internetowej, zezwolenie na instalowanie się plików Cookies czy realizowaniu się skryptów ActiveX oraz Flash). Jeśli problemy nadal będą występowały prosimy o kontakt z działem handlowym, który udzieli potrzebnych informacji i pomoże rozwiązać problemy.

 

Rejestracja w e-sklepie, procedura realizacji zamówień, koszty transportu itp.

Szczegółowe informacje na powyższe zagadnienia znajdą Państwo w sekcji „Obsługa klienta”

Jednak niektóre informacje dotyczące cen produktów, kosztów transportu, bądź obsługi klienta mogą nie być ogólnie dostępne, do czasu zweryfikowania przez naszego pracownika poprawności danych podanych podczas rejestracji.

 

Opis dostępności produktów

Aktualności

 • MOTO-PROFIL nowym partnerem biznesowym AS-PL

  2017-11-21 więcej
  AS-PL Sp. z o.o. pozyskała nowego partnera – firmę MOTO-PROFIL, jednego z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce.
 • AS-PL Sp. z o.o. oficjalnym dostawcą grupy NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE)

  2017-11-07 więcej
  Spółka AS-PL podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI)
 • AS-PL „twitter-uje”

  2017-10-18 więcej
  Marka AS-PL dołączyła do kolejnych portali społecznościowych, takich jak: Twitter i Instagram.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL