Pomoc

Korzystanie z serwisu as-pl.com

Firma „Auto-Starter” dokłada wszelkiej staranności, aby informacje prezentowane w naszym serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, przekazywane w sposób czytelny i łatwy w odbiorze. Dlatego sugerujemy, aby do przeglądania serwisu i realizowania zamówień w e-sklepie używać oprogramowania firmy Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome.

 

W przypadku nadal występujących problemów z przeglądaniem treści stron, prosimy o sprawdzenie zabezpieczeń na swoim komputerze (wyłączenie zapory systemowej, zmianę zasad zabezpieczeń dla przeglądarki internetowej, zezwolenie na instalowanie się plików Cookies czy realizowaniu się skryptów ActiveX oraz Flash). Jeśli problemy nadal będą występowały prosimy o kontakt z działem handlowym, który udzieli potrzebnych informacji i pomoże rozwiązać problemy.

 

Rejestracja w e-sklepie, procedura realizacji zamówień, koszty transportu itp.

Szczegółowe informacje na powyższe zagadnienia znajdą Państwo w sekcji „Obsługa klienta”

Jednak niektóre informacje dotyczące cen produktów, kosztów transportu, bądź obsługi klienta mogą nie być ogólnie dostępne, do czasu zweryfikowania przez naszego pracownika poprawności danych podanych podczas rejestracji.

 

Opis dostępności produktów

Aktualności

 • AS-PL na rynku brytyjskim

  2017-09-05 więcej
  Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.
 • 12 i 15 sierpnia 2017

  2017-08-10 więcej
  Szanowni Państwo, W związku ze świętem państwowym 15 sierpnia 2017 uprzejmie informujemy, że firma AS-PL Sp. z o.o. będzie nieczynna w dniach 12 sierpnia (sobota) i 15 sierpnia (wtorek) 2017.
 • Marka AS prezentuje się na targach w Amsterdamie

  2017-06-16 więcej

  18 czerwca w Amsterdamie rozpoczynają się jedne z największych targów w Europie, adresowanych do specjalistów działających na rynku związanym z regeneracją części do różnych pojazdów. Szacuje się, że w tym roku swoje produkty zaprezentuje 260 wystawców z 25 krajów, przy czym organizatorzy spodziewają się odwiedzających z ponad siedemdziesięciu państw.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL