2017-09-05

AS-PL na rynku brytyjskim

Grupa AS-PL powołała nową spółkę o nazwie AS-PL UK Ltd. Funkcję dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii objął Kevin Sharp, doświadczony i uznany specjalista na brytyjskim rynku aftermarket.

Przypomnijmy, AS-PL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na świecie.

- Obchodzimy w tym roku Jubileusz 25-lecia działalności w branży. Nasza firma znana była dotychczas pod nazwą AUTO-STARTER. W styczniu tego roku, w wyniku przekształcenia, główną spółkę nazwaliśmy AS-PL Sp. z o.o. – informuje Tomasz Kaszubowski Wiceprezes Zarządu. – Stawiamy na rozwój marki dlatego w ramach grupy AS postanowiliśmy rozszerzyć działalność o rynek brytyjski. Powołaliśmy nową firmę o nazwie AS-PL UK Ltd. z siedzibą w Londynie – dodaje.

- Współpracujemy z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów. Połączenie doświadczenia z kontaktami handlowymi i ciągła chęć rozwoju powodują, że marka AS cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością. Naszym celem jest umocnienie silnej pozycji w branży – mówi Paweł Kotala – dyrektor ds. eksportu.

Na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii powołany został Kevin Sharp, który jest fachowcem z wieloletnim doświadczeniem na brytyjskim rynku aftermarket.
- Nie mogę doczekać się, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest wprowadzenie AS-PL UK Ltd. na rynek brytyjski – mówi Kevin Sharp.

wróć

Aktualności

 • MOTO-PROFIL nowym partnerem biznesowym AS-PL

  2017-11-21 więcej
  AS-PL Sp. z o.o. pozyskała nowego partnera – firmę MOTO-PROFIL, jednego z wiodących dystrybutorów części samochodowych w Polsce.
 • AS-PL Sp. z o.o. oficjalnym dostawcą grupy NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE)

  2017-11-07 więcej
  Spółka AS-PL podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI)
 • AS-PL „twitter-uje”

  2017-10-18 więcej
  Marka AS-PL dołączyła do kolejnych portali społecznościowych, takich jak: Twitter i Instagram.

AS-PL Catalogue

Get it on Google Play

Newsletter

Archiwum

Często wyszukiwane

Copyrights 2010 - 2017 AS-PL