Zespół

Tomasz Kaszubowski

Dyrektor Zarządzający

  
  
  
  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 64

48 501 025 736

tomasz.kaszubowski

Krzysztof Falk

Dyrektor Operacyjny

  
  

[email protected]

48 58 323 87 86

48 797 590 848

krzysiek.falk

Adam Zdrojewski

Dyrektor Finansowy

  
  

[email protected]

48 58 323 87 62

48 515 031 099

adam.zdrojewski.as

Paweł Kotala

Dyrektor Handlowy

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 66

48 508 142 227

pkotala

Michał Czarzasty

Dyrektor ds. Produkcji

  
  

[email protected]

48 885 266 056

michal-as

Sebastian Wencel

Dyrektor ds. Logistyki

  
  
  

[email protected]

48 58 328 77 11

48 533 323 249

sebastian.wencelas

Marcin Lewicki

Dyrektor ds. Logistyki

  
  

Robert Snider

Dyrektor Marketingu

  
  

Wojciech Kuś

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 65

48 504 129 377

kus.wojtek

Monika Gilis - Siek

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 96

48 533 323 806

live:monika.gilis-siek

Maria Kotala-Thrun

Regionalny Dyrektor Handlowy

Europa Południowa i Afryka

  
  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 95

48 533 323 276

mariaautostarter

Kevin Sharp

Regionalny Dyrektor Handlowy

Wielka Brytania, Irlandia, Australia & Oceania

  

Artur Kmera

Dyrektor ds. Produkcji Oprogramowania

  
  

Adrian Majkut

Kierownik ds. Jakości i Reklamacji

  
  

[email protected]

48 58 323 87 93

48 885 266 566

adrian.majkut.as

Beata Kokoszka

Kierownik ds. Personalnych

  
  

Artur Bubienko

Kierownik Magazynu

  
  

Marcin Łukasiak

Kierownik Magazynu

  
  

Mateusz Szefer

Kierownik Działu Montażu

  

[email protected]

48 503 518 541

Kamil Szulc

Kierownik Działu Regeneracji

  
  

Daniel Kukawka

Kierownik Działu Testów i Pakowania

  

[email protected]

48 502 878 365

Łukasz Kwiczor

Kierownik ds. Weryfikacji Dostaw

  

[email protected]

48 798 230 729

Karol Lewicki

Kierownik Działu Spedycji

  
  

Sebastian Zukaroli

Zastępca Kierownika Magazynu

  

[email protected]

48 502 902 562

Krzysztof Curzydło

Zastępca Kierownika Magazynu

  

Piotr Gawkowski

Z-ca Kierownika Działu Jakości i Reklamacji

  

[email protected]

48 514 457 075

piotr--as

Izabela Stella Pachla

Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Włochy

  
  

[email protected]

39 347 444 2462

isabel_gsp

Kamil Olejniczak

Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

[email protected]

48 58 323 87 88

48 797 590 754

kamil_auto-starter

Jacek Sadowski

Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

[email protected]

48 58 323 87 91

48 721 369 330

jacek.sadowski.as

Mateusz Dolny

Menadżer ds. Logistyki Wewnętrznej

  
  

[email protected]

48 58 323 87 71

48 533 323 209

mateusz.dolny.as

Artur Serafinowicz

Menadżer ds. Logistyki

  

Mikołaj Godycki-Ćwirko

Menadżer Produktu

  
  

[email protected]

48 58 323 87 85

48 797 590 751

mikolaj_as

Arkadiusz Grzywiński

Menadżer Produktu

  
  

[email protected]

48 58 323 87 84

48 797 590 752

arkadiusz.grzywinski

Konrad Paciorek

Analityk Biznesowy

  
  

[email protected]

48 58 323 87 63

48 797 590 753

konrad.paciorek1

Łukasz Peters

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 92

48 885 266 000

lukaszautostarter

Aleksandra Zarzecka

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 83

48 533 323 925

aleksandra.orlowska.as

Adam Mroczyński

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 98

48 533 323 411

live:adam.mroczynski

Sylwia Seredyn

Starszy Specjalista ds. Marketingu

  
  

[email protected]

48 58 323 87 73

48 575 385 777

live:sylwia.seredyn

Daniela Chyrek

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Treścią Online

  

Grzegorz Szarmach

Starszy Specjalista ds. Reklamacji

  

Michał Zderski

Starszy Specjalista ds. Logistyki

  

Paweł Pruszyński

Starszy Specjalista ds. Jakości

  

Agata Martinka

Asystentka

  
  

[email protected]

+48 58 323 87 81

48 534 650 833

live:agata.martinka

Katarzyna Dolna

Specjalista ds. Logistyki

  

[email protected]

48 536 560 980

Aleksandra Beskow

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 94

48 533 323 281

aleksandra.drifkowska.as

Joanna Okulicz

Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 78

48 576 588 877

[email protected]

Piotr Kołodziej

Specjalista ds. Handlowych

Europa Zachodnia i Ameryka

  
  
  

[email protected]

48 58 328 76 51

48 536 155 223

[email protected]

Grzegorz Barwiński

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  

[email protected]

48 58 323 87 70

48 533 615 900

live:grzegorz.barwinski

Marta Bartusik

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  

[email protected]

48 58 323 87 99

48 533 323 354

marta.bartusik.as

Aneta Kruk

Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  
  

[email protected]

48 58 323 87 87

48 533 323 279

live:aneta.kruk_1

Angelika Paciorek

Specjalista ds. Marketingu

  
  

[email protected]

48 58 323 87 82

48 533 328 558

live:angelika.paciorek

Jakub Rewiński

Specjalista ds. Marketingu

  
  

[email protected]

48 58 323 87 79

48 533 323 509

live:jakub.rewinski

Ewa Kozłowska

Specjalista ds. Bankowości i Finansów

  
  

[email protected]

48 58 323 87 69

48 575 906 677

live:ewa.kozlowska_3

Danuta Szyling

Księgowa

  
  

Karol Krysieniel

Księgowy

  
  

Krzysztof Grabowski

Administrator Systemów IT

  
  

[email protected]

48 58 323 87 90

48 533 323 446

krzysztofautostarter

Maciej Żabik

Administrator Systemów IT

  
  

[email protected]

48 58 328 77 32

48 533 332 877

maciek.zabik

Magdalena Wołoszyk-Slimen

Kadrowa

  

Barbara Ostrowska

Kadrowa

  

Bolesław Jarosiński

Inżynier Produkcji

  

[email protected]

48 533 323 508

Sebastian Rombalski

Inżynier Produkcji

  
  

Łucjan Kowal

Elektryk

  

[email protected]

48 533 323 825

Bartosz Murawski

Specjalista ds. Systemów Jakości

  
  

Dawid Wiącek

Specjalista ds. Zarządzania Treścią Online

  

Arkadiusz Lange

Specjalista ds. Zarządzania Treścią Online

  

Damian Pączek

Specjalista ds. Zarządzania Treścią Online

  

Bartłomiej Lichtarski

Specjalista ds. Zarządzania Treścią Online

  

Dobrosława Preising

Specjalista ds. Reklamacji

  
  

[email protected]

48 58 323 87 75

48 533 323 019

dobroslawa.presing-adamczyk

Damian Walkowski

Specjalista ds. Jakości

  

Jarosław Grabowski

Specjalista ds. Spedycji

  

Marek Eggert

Specjalista ds. Logistyki

  

[email protected]

48 789 202 974

Jacek Rossek

Specjalista ds. Weryfikacji Dostaw

  

Waldemar Kasicki

Specjalista ds. Kontroli Jakości

  

[email protected]

48 798 230 688

Paweł Krempa

Specjalista ds. Kontroli Jakości

  

Iwona Ossowska

Specjalista ds. Weryfikacji Dostaw

  

Leszek Moritz

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  

Szymon Sadowski

Młodszy Menadżer Produktu

  
  

[email protected]

48 58 328 77 41

48 533 323 904

live:szymon.sadowski_4

Diana Kizym

Specjalista ds. Handlowych

Europa Centralna, Wschodnia i Azja

  
  
  
  

[email protected]

48 58 328 76 01

48 531 361 381

live:diana.kizym

Marta Wróblewska

Opiekun Regionu

Polska Północno Wschodnia

  
  

[email protected]

48 58 323 87 97

48 533 323 246

martaautostarter

Konrad Malinowski

Młodszy Specjalista ds. Jakości

  

Patryk Szparaga

Młodszy Specjalista ds. Handlowych

Europa Południowa i Afryka

  
  

[email protected]

48 58 328 76 71

48 517 070 748

live:.cid.5ad2e048525f5a65

Przemysław Kuciński

Opiekun Regionu

Polska Północno Wschodnia

  
  

[email protected]

48 58 323 87 77

48 533 323 356

kucinski.auto-starter

Mateusz Buta

Młodszy Specjalista ds. Jakości

  

Mateusz Grdeń

Młodszy Specjalista ds. Przyjęcia Towaru

  

Łukasz Michalski

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

  

Agnieszka Podwałka

Opiekun Regionu

Polska Północno Zachodnia

  
  

[email protected]

48 58 323 87 68

48 533 470 211

agnieszka.podwalka-as

Sebastian Wrębski

Opiekun Regionu

Polska Południowa

  

[email protected]

48 536 538 197

Artur Barnowski

Młodszy Specjalista ds. Spedycji

  

Przemysław Majchrowicz

Koordynator ds. Produkcji

  
  

Michał Pietrzak

Koordynator Magazynu

  
  
  

Tomasz Olszewski

Koordynator Magazynu

  

Arkadiusz Płomiński

Koordynator Magazynu

  

Agnieszka Grzegowska

Koordynator Magazynu

  

[email protected]

48 534 651 982

Karol Raszeja

Koordynator ds. Przyjęcia Towaru

  

Mariusz Kozłowski

Starszy Lider Produkcji

  

Marcin Kozłowski

Starszy Lider Produkcji

  

Jan Czapiewski

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

  

Norbert Konieczkowski

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

  

[email protected]

48 516 240 561

Kamil Kaszubowski

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

  

Marian Buryło

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

  

Mariusz Buryło

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

  

Jan Megger

Pracownik Produkcji

  

Kamila Reszczyńska

Pracownik Produkcji

  

Krystian Fiałek

Pracownik Produkcji

  

Krystyna Kowalik

Pracownik Produkcji

  

Łukasz Zieliński

Pracownik Produkcji

  

Małgorzata Narloch

Pracownik Produkcji

  

Marzena Jankowska

Pracownik Produkcji

  

Mateusz Jaworski

Pracownik Produkcji

  

Andrzej Krzyżon

Pracownik Produkcji

  

Anna Prekop

Pracownik Produkcji

  

Anna Pstrong

Pracownik Produkcji

  

Beata Osowska

Pracownik Produkcji

  

Przemysław Roll

Pracownik produkcji

  

Daniel Chojna

Pracownik Produkcji

  

Ewelina Kasicka

Pracownik Produkcji

  

Grzegorz Garboś

Pracownik Produkcji

  

Justyna Pieńdak

Pracownik Produkcji

  

Joanna Klejna

Pracownik Magazynowy

  

Jarosław Podhajewcki

Pracownik Magazynowy

  

Klaudia Karaszewska

Pracownik Magazynowy

  

Justyna Przybysz

Pracownik Magazynowy

  

Hanna Kwiczor - Ossowska

Pracownik Magazynowy

  

Rafał Artymiuk

Pracownik Magazynowy

  

Paweł Kucharski

Pracownik Magazynowy

  

Małgorzata Derda

Pracownik Magazynowy

  

Małgorzata Głodny

Pracownik Magazynowy

  

Paweł Bogoński

Pracownik Magazynowy

  

Marcin Gołębiowski

Pracownik Magazynowy

  

Agata Matysiak

Pracownik Magazynowy

  

Maria Czapiewska

Pracownik Magazynowy

  

Mateusz Dawidowski

Pracownik Działu Księgowości

  
  

Mariola Tryzubiak

Pracownik Magazynowy

  

Marcin Piontkowski

Pracownik Magazynowy

  

Marlena Michalska

Pracownik Magazynowy

  

Tomasz Piontkowski

Pracownik Magazynowy

  

Alina Górna

Pracownik Magazynowy

  

Katarzyna Bałowska

Pracownik Magazynowy

  

Karolina Kulik

Pracownik Magazynowy

  

Sławomir Ringwielski

Pracownik Magazynowy

  

Artur Borowski

Pracownik Magazynowy

  

Dominik Lisewski

Pracownik Magazynowy

  

Justyna Zarzycka

Pracownik Magazynowy

  

Mateusz Sypniewski

Pracownik Magazynowy

  

Anna Gajewska

Pracownik Magazynowy

  

Grzegorz Spych

Pracownik Magazynowy

  

Barbara Borsuk

Pracownik Magazynowy

  

Grzegorz Szczepiński

Pracownik Magazynowy

  

…oraz inni wartościowi członkowie naszego zespołu.