Zespół

Tomasz Kaszubowski

Dyrektor Zarządzający

  
  
  
  
  
  

tomasz.kaszubowski@as-pl.com

+48 58 323 87 64

+48 501 025 736

tomasz.kaszubowski

Krzysztof Falk

Dyrektor Operacyjny

  
  

krzysztof.falk@as-pl.com

+48 58 323 87 86

+48 797 590 848

krzysiek.falk

Adam Zdrojewski

Dyrektor Finansowy

  
  

adam.zdrojewski@as-pl.com

+48 58 323 87 62

+48 515 031 099

adam.zdrojewski.as

Paweł Kotala

Dyrektor ds. Eksportu

  
  
  

pawel.kotala@as-pl.com

+48 58 323 87 66

+48 508 142 227

pkotala

Wojciech Kuś

Dyrektor ds. Sprzedaży - PL i UA

  
  
  

wojciech.kus@as-pl.com

+48 58 323 87 65

+48 504 129 377

kus.wojtek

Kevin Sharp

Dyrektor ds. Sprzedaży - UK i IE

  

Michał Czarzasty

Dyrektor ds. Produkcji

  
  

Sebastian Wencel

Dyrektor ds. Logistyki - Centrala

  
  
  

Marcin Lewicki

Dyrektor ds. Logistyki - Produkcja

  
  

Robert Snider

Kierownik Działu Marketingu i PR

  
  

robert.snider@as-pl.com

+48 58 323 87 72

+48 577 538 877

live:robert.snider_2

Konrad Paciorek

Kierownik ds. Sprzedaży - PL i UA

  
  

konrad.paciorek@as-pl.com

+48 58 323 87 63

+48 797 590 753

konrad.paciorek1

Adrian Majkut

Kierownik ds. Jakości i Reklamacji

  
  

adrian.majkut@as-pl.com

+48 58 323 87 93

+48 885 266 566

adrian.majkut.as

Artur Bubienko

Kierownik Magazynu - Centrala

  
  

Daniel Kukawka

Kierownik Działu Testów i Pakowania

  

daniel.kukawka@as-pl.com

+48 502 878 365

Mateusz Szefer

Kierownik Działu Montażu

  

mateusz.szefer@as-pl.com

+48 503 518 541

Norbert Konieczkowski

Kierownik Działu Regeneracji

  

Łukasz Kwiczor

Kierownik ds. Kontroli Jakości

  

lukasz.kwiczor@as-pl.com

+48 798 230 729

Jacek Sadowski

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

jacek.sadowski@as-pl.com

+48 58 323 87 91

+48 721 369 330

jacek.sadowski.as

Maria Kotala-Thrun

Starszy Specjalista ds. Eksportu

  
  
  
  

maria.kotala-thrun@as-pl.com

+48 58 323 87 95

+48 533 323 276

mariaautostarter

Łukasz Peters

Starszy Specjalista ds. Eksportu

  
  
  

lukasz.peters@as-pl.com

+48 58 323 87 92

+48 885 266 000

lukaszautostarter

Marta Bartusik

Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

marta.bartusik@as-pl.com

+48 58 323 87 99

+48 533 323 354

marta.bartusik.as

Kinga Działdowska

Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

kinga.dzialdowska@as-pl.com

+48 58 323 87 67

+48 533 323 448

kinga.auto-starter

Agnieszka Podwałka

Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

agnieszka.podwalka@as-pl.com

+48 58 323 87 68

+48 533 470 211

agnieszka.podwalka-as

Marta Wróblewska

Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

marta.wroblewska@as-pl.com

+48 58 323 87 97

+48 533 323 246

martaautostarter

Przemysław Kuciński

Specjalista ds. Sprzedaży - PL

  
  

przemyslaw.kucinski@as-pl.com

+48 58 323 87 77

+48 533 323 356

kucinski.auto-starter

Kamil Olejniczak

Specjalista ds. Sprzedaży - Truck

  
  

kamil.olejniczak@as-pl.com

+48 58 323 87 88

+48 797 590 754

kamil_auto-starter

Aleksandra Beskow

Specjalista ds. Eksportu

  
  
  
  

aleksandra.beskow@as-pl.com

+48 58 323 87 94

+48 533 323 281

aleksandra.drifkowska.as

Aleksandra Orłowska

Specjalista ds. Eksportu

  
  
  

aleksandra.orlowska@as-pl.com

+48 58 323 87 83

+48 533 323 925

aleksandra.orlowska.as

Patrycja Królewicz

Specjalista ds. Eksportu

  
  
  

patrycja.krolewicz@as-pl.com

+48 58 323 87 78

+48 576 588 877

live:patrycja.krolewicz

Adam Mroczyński

Specjalista ds. Eksportu

  
  
  

adam.mroczynski@as-pl.com

+48 58 323 87 98

+48 533 323 411

live:adam.mroczynski

Grzegorz Barwiński

Specjalista ds. Eksportu

  
  

grzegorz.barwinski@as-pl.com

+48 58 323 87 70

+48 533 615 900

live:grzegorz.barwinski

Paweł Bagiński

Specjalista ds. Eksportu

  
  
  

pawel.baginski@as-pl.com

+48 58 323 87 74

+48 533 323 279

live:pawel.baginski_7

Sylwia Seredyn

Starszy Specjalista ds. Marketingu

  
  

sylwia.seredyn@as-pl.com

+48 58 323 87 73

+48 575 385 777

live:sylwia.seredyn

Angelika Paciorek

Specjalista ds. Marketingu

  
  

angelika.paciorek@as-pl.com

+48 58 323 87 82

+48 533 328 558

live:angelika.paciorek

Natalia Krzych

Specjalista ds. Marketingu

  
  

Jakub Rewiński

Specjalista ds. Marketingu

  
  

jakub.rewinski@as-pl.com

+48 58 323 87 79

+48 533 323 509

live:jakub.rewinski

Ewa Kozłowska

Specjalista ds. Bankowości i Finansów

  
  

Danuta Szyling

Księgowa

  
  

Beata Kokoszka

Księgowa

  
  

Maria Żórawek

Księgowa

  
  

Barbara Ostrowska

Kadrowa

  

Magdalena Wołoszyk-Slimen

Kadrowa

  

Leszek Moritz

Inżynier Produkcji

  

Mikołaj Godycki-Ćwirko

Menadżer Produktu

  
  

mikolaj.godycki-cwirko@as-pl.com

+48 58 323 87 85

+48 797 590 751

mikolaj_as

Arkadiusz Grzywiński

Menadżer Produktu

  
  

arkadiusz.grzywinski@as-pl.com

+48 58 323 87 84

+48 797 590 752

arkadiusz.grzywinski

Mateusz Dolny

Menadżer ds. Logistyki Wewnętrznej

  
  

mateusz.dolny@as-pl.com

+48 58 323 87 71

+48 533 323 209

mateusz.dolny.as

Krzysztof Grabowski

Informatyk

  
  

krzysztof.grabowski@as-pl.com

+48 58 323 87 90

+48 533 323 446

krzysztofautostarter

Arkadiusz Lange

Spec. ds. Zarządzania Treścią Online

  

Łucjan Kowal

Elektryk

  

Michał Pietrzak

Specjalista ds. Logistyki

  

michal.pietrzak@as-pl.com

+48 570 528 877

Karol Lewicki

Specjalista ds. Logistyki

  

Marcin Łukasiak

Koordynator ds. Przyjęcia Towaru

  

marcin.lukasiak@as-pl.com

+48 533 699 400

Tomasz Olszewski

Koordynator ds. Przyjęcia Towaru

  

tomasz.olszewski@as-pl.com

+48 533 323 107

Krzysztof Curzydło

Koordynator ds. Kompletacji

  

Artur Serafinowicz

Koordynator ds. Kompletacji

  

Katarzyna Dolna

Pracownik Magazynowy

  

Magdalena Dzitko

Pracownik Magazynowy

  

Agnieszka Grzegowska

Pracownik Magazynowy

  

Karolina Kulik

Pracownik Magazynowy

  

Justyna Zarzycka

Pracownik Magazynowy

  

Katarzyna Bałowska

Pracownik Magazynowy

  

Barbara Borsuk

Pracownik Magazynowy

  

Katarzyna Dzikowska

Pracownik Magazynowy

  

Dominik Lisewski

Pracownik Magazynowy

  

Szymon Sadowski

Pracownik Magazynowy

  

Sławomir Ringwielski

Pracownik Magazynowy

  

Tomasz Piontkowski

Pracownik Magazynowy

  

Marcin Piontkowski

Pracownik Magazynowy

  

Mateusz Sypniewski

Pracownik Magazynowy

  

Bartłomiej Niewczas

Pracownik Magazynowy

  

Norman Szczepański

Pracownik Magazynowy

  

Paweł Kucharski

Pracownik Magazynowy

  

Rafał Artymiuk

Pracownik Magazynowy

  

Mikołaj Komorowski

Pracownik Magazynowy

  

Jarosław Grabowski

Pracownik Magazynowy

  

Marcin Gołębiowski

Pracownik Magazynowy

  

Mateusz Dawidowski

Pracownik Magazynowy

  

Arkadiusz Płomiński

Pracownik Magazynowy

  

Paweł Bogoński

Pracownik Magazynowy

  

Artur Barnowski

Pracownik Magazynowy

  

…oraz inni wartościowi członkowie naszego zespołu.